DĚLNICE DO VÝROBY - KOLÍN

Kolínská společnost OTK GROUP, a.s. s dlouholetou tradicí patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Naše společnost využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž jsme schopni vyrábět široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě. Jsme společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky. Do našeho týmu rádi přivítáme ty z Vás, kterým vyhovuje práce v dynamickém prostředí, nebojíte se změn a máte zájem pracovat na svém profesním rozvoji.


Ahoj, jmenuji se Jana a pracuji v tradiční české společnosti, která je lídrem na trhu polygrafie.

Hledám k sobě kolegyni do výroby v Kolíně na hlavní pracovní poměr. Práce není složitá, jedná se o kontrolu a balení etiket.

Chodíme 12. hodinové směny (6 - 18 hod., 18 - 6 hod.) krátký a dlouhý týden.... takže nějaký ten čas pro sebe, určitě budeš mít :)

Pokud máš zkušenosti ve výrobě, je to výhoda, ale není to povinnost. Já a kolegyně tě všechno naučíme.

Firemní benefity jsou v naší společnosti samozřejmostí. Nabízí skvělé obědy, ale také večeře v nové jídelně přímo v OTK. Můžeme zařídit výhodný tarif na volání od T-Mobile pro tebe a tvoji rodinu. Společnost podporuje i sportovní aktivity jako například slevu na koupačku do Vodního světa v Kolíně či Aquaparku v Čestlicích. Dále poskytuje sick day a dodatkovou dovolenou za odpracované roky. 

Chceš se přidat do naší party... tak klikni na tlačítko \\\\\\\\\\\\\\\"ODPOVĚDĚT\\\\\\\\\\\\\\\".

logo

Firma: OTK GROUP, a.s.

Kontakt: Eva Salačová DiS.
Plynárenská 233
280 02 Kolín

Telefon: +420321759441
+420725980356

Místo práce: Kolín

Typ úvazku: hlavní pracovní poměrReagovat na tuto pozici


Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé

Obchodní podmínky | Ochrana osobních údajů

©2021 KARIERA.CZ s.r.o.