Kontrolor kvality

Náplň práce:

  • provádění vstupní, mezioperační a výstupní kontroly dle stanovených kontrolních postupů
  • vyhodnocení kontrol výrobků a výrobních procesů
  • evidence interních neshod (protokoly), koordinace jejich řešení
  • návrhy řešení reklamací a neshod
  • pravidelný reporting nadřízenému
  • zajištění technické podpory u technologických zkoušek nových materiálů
  • aktivní spolupráce a komunikace s výrobou a dalšími úseky společnosti

Požadujeme:

  • SOU/ SŠ vzdělání - polygrafie velkou výhodou
  • praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • praktické zkušenosti s mezioperační kontrolou
  • uživatelská práce na PC a MS Office
  • znalost anglického jazyka – pouze výhodou, ne podmínkou
  • samostatnost, pečlivost, přesnost
  • ochota pracovat na směny (ranní/ odpolední)

Nabízíme:

  • zaměstnání v české výrobní společnosti s dlouholetou tradicí
  • mzdové ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • odborné zaučení a vzdělávací kurzy
  • dotované stravování (obědy/ večeře) ve firemní jídelně
  • zvýhodněné mobilní tarify od T-MOBILE i pro rodinné příslušníky zaměstnanců
  • podpora sportovních a volnočasových aktivit
  • další firemní benefity

Nástup možný IHNED!

Firma: OTK GROUP, a.s.

Kontakt: Eva Salačová DiS.
Plynárenská 233
280 02 Kolín

Telefon: +420725980356

Místo práce: Kolín

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé