Manipulační dělník

Přední tiskařský závod, který funguje na trhu více než 140 let (kolínská Bayerka) a patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Naše společnost využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž jsme schopni vyrábět široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě.
Jsme společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a robotizace, dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky.
Do našeho týmu rádi přivítáme ty z Vás, kterým vyhovuje práce v dynamickém prostředí, nebojíte se změn a máte zájem pracovat na svém profesním rozvoji.

Hledáme do svého týmu kolegu na pozici MANIPULAČNÍ DĚLNÍK

Co Vás čeká?

  • ruční manipulace s materiálem a hotovými výrobky nebo pomocí manipulačního zařízení (paletový vozík)
  • práce s VZV (zaškolíme)
  • nakládka a vykládka zboží v expedičním skladu
  • skládání a balení výrobků nebo materiálu
  • další činnosti dle pokynu mistra

Co od Vás očekáváme?

  • minimálně ukončené základní vzdělání (výuční list výhodou)
  • průkaz VZV výhodou (možno si jej obnovit nebo zajistit v naší společnosti)
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • zodpovědnost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem
  • čistý trestní rejstřík
  • spolehlivost

Ochotu pracovat ve směnném režimu (ranní a odpolední směny, 8 hod.). Občasná práce o víkendu, dle požadavků na expedici. Pracovní fond 37,5 hod./ týden.

Nabízíme:

  • zázemí tradiční české společnosti
  • zákonné příplatky za práci přesčas a o víkendu
  • odborné zaškolení
  • dotované stravování ve firemní jídelně (obědy a večeře)
  • k řádné dovolené i další dny navíc
  • příspěvek na praní pracovního oblečení
  • zvýhodněné ceny na volání od T-MOBILE
  • interní kurzy a školení
  • možnost dotovaného studia oboru tiskař (roční rekvalifikace plně hrazená firmou)
  • pracovněprávní poradenství
  • vlastní parkoviště
  • MHD zastávka přímo i firmy
  • mnoho dalších firemních benefitů a firemních akcí

Firma: OTK GROUP, a.s.

Kontakt: Eva Salačová DiS.
Plynárenská 233
280 02 Kolín

Telefon: +420321759441
+420725980356

Místo práce: Kolín

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé