PŘÍPRAVÁŘ TISKU

Přední tiskařský závod, který funguje na trhu více než 140 let (kolínská Bayerka) a patří mezi špičky v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů. Naše společnost využívá nejmodernější tiskové technologie, díky nimž jsme schopni vyrábět široké množství produktů v té nejvyšší kvalitě.
Jsme společnost, která jde neustále dopředu, investuje do nových technologií a robotizace, dokonce se aktivně podílí na vývoji nových produktů např. v oblasti tištěné elektroniky.
Do našeho týmu rádi přivítáme ty z Vás, kterým vyhovuje práce v dynamickém prostředí, nebojíte se změn a máte zájem pracovat na svém profesním rozvoji.

V současné době hledáme šikovného parťáka na pozici Přípravář tisku.

Co Vás čeká?

  • příprava pomůcek, materiálů a barev pro tisk zakázky
  • příprava tiskových válců a tiskových forem
  • pomoc při realizaci tiskových zakázek v souladu s denním plánem výroby
  • průběžné doplňování pomůcek k tiskařskému stroji během tisku
  • aktivní řešení problémů vzniklých během tisku
  • manipulace s hotovými výrobky
  • průběžná údržba tiskařských strojů a pracoviště
  • aktivní komunikace s kolegy, sdílení informací v rámci týmu
  • průběžné doplňování znalostí a poznatků z jednotlivých zakázek
  • navrhování zlepšení postupů a organizace práce

Co od Vás očekáváme?

  • min. SOU s výučním listem
  • manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • ochotu pracovat na směny
  • čistý trestní rejstřík
  • zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost
  • pracovitost a ochotu učit se
  • pozice je vhodná i pro ženy

Pracujeme ve směnném režimu (ranní/ odpolední/ noční, od pondělí do pátku). Pracovní fond 37,5 hod./ týden.

Nabízíme:

  • stabilní zaměstnání v tradiční české společnosti
  • vyšší než zákonné příplatky za přesčas
  • pravidelné nominace a oceňování zaměstnanců
  • odborné zaučení - každý pracovník má vlastního školitele
  • možnost profesního růstu
  • vlastní jídelnu (dotované obědy a večeře)
  • příspěvek na praní pracovního oblečení
  • zvýhodněné ceny na tarify od T-MOBILE
  • k řádné dovolené i další dny navíc
  • řadu interních kurzů a školení
  • možnost dotovaného studia oboru tiskař
  • pracovněprávní poradenství
  • vlastní parkoviště
  • MHD zastávku přímo u firmy
  • mnoho dalších firemních benefitů a firemních akcí

Firma: OTK GROUP, a.s.

Kontakt: Eva Salačová DiS.
Plynárenská 233
280 02 Kolín

Telefon: +420321759441
+420725980356

Místo práce: Kolín

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé